Uncategorized

Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler ciğerin üretilen elan sadece modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını hapsetmek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirgin arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler cemiyet raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biröte er dergisinde eksikli vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mekân almaya çıbanladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli de olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı olduğu derece yağsız olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü imdi jartiyeri vahit çıngı olarak satmanın yanı sıra biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye akıllıca giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık iletmek ciğerin aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse de bel kemiği çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları vahit başına veya bir partnerle her yaştan kişioğlu aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik vermek ciğerin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde saklayarak olduğu ciğerin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla kalmak temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kısaltmak, fiillevselliği hakkında marifet edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek ciğerin koskocaman çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan tuzakışbilgiş elan zorlamasız ve rahatlık olmaya çıbanladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirlikında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu artırdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına dinçlık vermek, elan uz bir orgazm kalmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir üst sergilemek ciğerin sex shoplardan tuzakışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan alışverişi yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koskocaman vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri vahit şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta oldukça müessir ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona gereğince deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en zorlamasız yolu. Ayrıca seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken abur cuburkısaltmak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir hail teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan uz seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir