Uncategorized

Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, allıküminyum kabil metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C sürdürmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın meselelevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete çekiştirmek oldukça önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en âlâ şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağırbaşlı anlamda tatmin edici olsa da bazı teknik detayları kasten tutum etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak kesinlikle bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğmeselekenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona şık bir seçim yaratmak hakikat olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart boy 3000 mm’dir. Fakat projeye bağlamlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakarak bir seçim yaparak kaliteye yetmek icap misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden fayda tedariklemek adına tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri için yemeden içmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir