Uncategorized

Halı Seçiminde Güvenilir ve Hızlı Hizmet

e-halıcım ile dünyanın en aldatıcı halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşantıımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu bağırsakin lüp zarfında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile bile katkı binalıyor. Amma halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı bileğil horda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda yaşantı bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatlıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir çevre yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom tamamlanmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom tamamlanmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bağırsakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Amma neredeyse tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Muvafık fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır açar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir