Uncategorized

Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arsa aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler karınin bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek karınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışhunrizklarını tadil etmek ve insanların henüz azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek karınin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Aparey, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, tütünün yanması alegori, buharlaşması nedeniyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek karınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da domestik yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere öbür tütün ürünleri üzere tabilık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır hastalıkları ve öbür mizaç problemlerine ne olabileceğinden kuşku etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara nazaran henüz azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler karınin tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara nazaran henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve mizaç önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir