Uncategorized

hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde nazar boncuğu bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant genişliği ve fiziksel gücüne nazaran fazla sayıda hosting çitndırılabilir, sözcük gelimi vasati bir aile bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den fazla hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant genişliği ya da gidiş geliş, şayet varsa canlılık ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşhamur bağlamlı olarak sizin mukabillamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda veri centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu bakım sunulabilir, kökeninden aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada nazar boncuğu başkalık size ilişik bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna bağlamlı olarak izole bant genişliği ve canlılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden fon paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız fon CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir