Uncategorized

Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Zamanı

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği aracılığıyla 1975 yılında kurulmuşdolaşma. Mürtefi kalitede eğitim vermeyi lakinçlayarak sürdüren ender okullardandır. Mektep, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim vermektedir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile sosyal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Mektep vermiş olduğu eğitim yardımıyla ilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde büyük gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , ılımlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en âlâ eğitimi özgülemek yürekin en son teknolojik eğitim araçlarını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve dijital eğitim yazılımları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz yüksek ve şen hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Mektep, aynı zamanda öğrencilere kreatif endişe ve mesele çözme yeteneğini vüruttirmeyi lakinçlar. Bunun yürekin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar yoluyla mesele çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini dışa vurum etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanır. Ve onların kreatif endişe becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin sosyal ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı evet. Mektep, öğrencilere sanatsal, sportif ve sosyal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere tıkızlmalarına imkân tanır. Bu etkinlikler, öğrencilerin sosyal becerilerini vüruttirmelerine yardımcı evet. Ve onların okulda, toplumda henüz artı bir bulaşık bırakmasına yardımcı evet.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej hassaten öğrencilerine yurt dışı seyahetleri ve kıstak eğitimi gibi eklenmiş eğitim fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya hakkında olgun sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı evet. IPA Dış İlişkileri Direktörü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış olduğu kıstak eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış olduğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı kıstak eğitimi, öğrencilerin dünya hakkında henüz çokça olgun sahibi olmalarına ve farklı kıstak ve kültürlerle henüz basit muhabere kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği aracılığıyla 1975 yılında kurulan ve bugüne kadar standardını koruyan bir okuldur. Mektep, lise ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim verir ve öğrencilerin hem bilimsel nitelikli hem bile sosyal becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim araçlarını kullanarak, mesele çözme ve kreatif endişe becerilerini vüruttirmeyi lakinçlar.
Başkaca, öğrencilerin sosyal ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı evet. Vatan dışı ekskursionlar ve kıstak eğitimi gibi eklenmiş eğitim fırsatları da sunar. Birbunca ünlü, nöbetkocaı, başarılı Marifet İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir