Uncategorized

mobil ödeme bozdurma nedir

Taşınabilir ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının hileışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme nakit sistemi ile Ödeme ifa etmek isteyen zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışveriş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun yanı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği açıkça kâin saygınlık kartları aracılığı sebebiyle olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Peşış Soruşturma
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere seslenme paha. İşletme yerlerinin nişangâh kitlelerinden kâin yoğaltıcı gruplarının hileışveriş hileışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı yoğaltıcı gruplarının saygınlık ve banka kartvizitı yöntemi ile hileışveriş yapmayı tercih ederken saygınlık kartvizitı ve banka kartvizitı namevcut zevat ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri tercih ederek hileışveriş yamayı tercih paha.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir araba nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek lüzum. Kısaca kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi belde düz e- ticaret şirket yerleri ulaştığı nişangâh kesime bir yeni ekip henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satılarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine belde vererek, nişangâh kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir