Uncategorized

Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de rical dâhilin üretilen elan ancak modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını çelmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri celi arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler düğün raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biraşkın er kişi dergisinde bayan vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de nokta almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman de olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişsağlıklı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri yek sunum olarak satmanın nezdinde biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat gittikçe liberalleşmeye hak revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh gelmek dâhilin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse de üs temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yek başına yahut bir partnerle her evetştan benibeşer tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk salmak dâhilin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde kapalı olduğu dâhilin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten keyif meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla duymak temelı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak çekmek, ustalıklevselliği üzerine veri edinmeden satın çekmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek dâhilin koca çaba harcama etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan tuzakışveriş elan kolay ve ak olmaya temelladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirimında yaşanan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirimına dirilık salmak, elan sağlıklı bir orgazm duymak yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek dâhilin sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan ilişkii yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra koca vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yek şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta olabildiğince çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en kolay yolu. Antrparantez seks esnasında flört etmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken havadançekmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir duvar tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan sağlıklı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir