Uncategorized

ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Üçkelleak Tarım, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Oranlı maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz vasatını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat halletmeye kelleladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ziraat kesimünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ziraat kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçkelleak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devimsel ve zorluklalü âdemoğlu kaynağına mevla olan Üçkelleak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış fehamet sağlayıcı Üçkelleak Tarım; iri Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Devamlı gelişim ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçkelleak Tarım ürünlerinin hem emlak süresince hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçkelleak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin şayan ve dengeli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan bir tomar meyve ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi gerilar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Tarım olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir trap kazısına dökmek dâhilin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden haiz olmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabilinden alanlara dökmek dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir sargılantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değçalışmatirilebilir ve biriyi ataşmanla da yaygınletilebilir. Anne dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran nispetle düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek biriyi üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Tarım’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Tarım olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği bugün efsaneviın sütü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları yalnızca seferde alabilir ve elan uz beslenebilir. Yem karmanın yapılması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan uz beslenmesine böylelikle elan bir tomar randıman almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yem Kompozit Makinaları da Üçkelleak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı verimli ve dişi bir zirai üretim dâhilin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı dâhilin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uz durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Tarım olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçkelleak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir