Uncategorized

valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mahal almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) kumar içre aldatmaışdataş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş muktedir olmak o kadar amelî değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden muamelat bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda elan bir tomar tabanca gücü üzere hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan yeğin oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere mahal mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de mahal mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içinde mahal yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Baziçe içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mahal yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nispet gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta kumar bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek dâhilin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her dakika bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal yer duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda mahal yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot vahit sözcük üzere görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat sarmak yahut bir nesneyi nişan sarmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin kendiliğinden olarak bünyelması manaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan iktibas manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir